Согласно новому опросу, проведённому исследовательской фирмой Canadean, придающие энергию ополаскиватели для рта и зубные пасты вскоре могут войти в моду.

По последним данным, 38% британских потребителей утверждают, что регулярно страдают от недостатка сна, что приводит к усталости и снижению умственной активности. Чтобы придать себе энергии и компенсировать недостаток сна, многие потребители пьют кофе или энергетические напитки.

Между тем, заряд бодрости не обязательно должен поступать в виде напитка. Исследование подтверждает возросший потребительский интерес к другим видам продуктов, повышающих энергию, таким как жевательная резинка, шоколад или зубная паста с таурином. На вопрос, заинтересованы ли потребители в зубной пасте или ополаскивателе для рта с таурином, 29% опрошенных ответили утвердительно, и две трети заявили, что хотели бы использовать такой продукт один или несколько раз в день.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...