Новый микс King’s Bridge™  в скором времени появится на полках магазинов. Линейка «королевского напитка» пополнилась King’s Bridge Ягода, который придется по душе всем, кто ценит насыщенный вкус летних ягод.
Новому напитку  – новый облик! Вслед за современной и яркой банкой King’s Bridge Ягода, вся линейка напитка постепенно «переоденется» в новый имидж и появится в обновленном виде.

«Мы постоянно проводим исследования вкусовых предпочтений наших потребителей, а также следим за последними тенденциями на рынке слабоалкогольных напитков во всем мире. Последний анализ показал, что многим покупателям хочется именно ягодного, легкого вкуса в линейке King’s Bridge. Поскольку желание клиентов – это первое, на что мы ориентируемся при разработке своих продуктов, было принято решение о запуске нового ягодного микса. Уверены, он станет отличной новостью для тех, кто даже зимой выбирает летние напитки», – говорит  групп-бренд-менеджер ГК “Новые Продукты” Оксана Цыганкова.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...