Маркетинг мёртв. Да здравствует интерактивный маркетинг! 

Пришло новое поколение потребителей, вооруженных лайками, шейрами и комментами. Планшеты, смартфоны и ноутбуки подарили им свободу, превратив их голос в оружие власти. В мире, где правит интерактив, нет места стандартным концепциям. Цель YARCHE — помочь не просто выжить, а победить в войне за пользователя! 

 

 Глеб Гаврилюк, креативный директор YARCHE:

“Мы рождены в эпоху, когда технологии перевернули маркетинг с ног на голову. В этих условиях мы развивались и работали. И знаете, что? — Мы в восторге! 

 Мы хотели создать новый фирменный стиль, который бы подчеркнул наше настоящее: экспериментируя, мы выходим за рамки. Открываясь всему новому, мы говорим «да» смелым идеям. Такой подход, подкреплённый стратегий, позволяет нам и нашим клиентам двигаться вперёд. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.