Ночная жизнь духовых шкафов (ВИДЕО)

В центре сюжета – духовка Pyramida. Кухонная мебель обозначена светодиодными контурами.

Лаконичный, и вместе с тем оригинальный сюжет является частью рекламной кампании: «PYRAMIDA – духові шафи номер 1 в Україні».

Ночью строгий сюжет оживает – вокруг духовки начинается настоящее световое шоу.

На идею с красной подсветкой натолкнула техническая особенность духовки: она оснащена утапливаемыми ручками с LED подсветкой.

Кампания в наружной рекламе стартовала в декабре прошлого года и продлится до конца февраля этого года. Несколько ярких сюжетов можно увидеть на проспектах в Киеве

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Компанія Jaguar Land Rover створює алгоритм від захитування в машині

Компанія Jaguar Land Rover планує навчити автономні машини адаптувати свій стиль водіння так, щоб пасажирів не нудило під час поїздки в машині.