Ночная жизнь духовых шкафов (ВИДЕО)

В центре сюжета – духовка Pyramida. Кухонная мебель обозначена светодиодными контурами.

Лаконичный, и вместе с тем оригинальный сюжет является частью рекламной кампании: «PYRAMIDA – духові шафи номер 1 в Україні».

Ночью строгий сюжет оживает – вокруг духовки начинается настоящее световое шоу.

На идею с красной подсветкой натолкнула техническая особенность духовки: она оснащена утапливаемыми ручками с LED подсветкой.

Кампания в наружной рекламе стартовала в декабре прошлого года и продлится до конца февраля этого года. Несколько ярких сюжетов можно увидеть на проспектах в Киеве

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

15 липня відбудеться онлайн-конференція Technologication про технології для бізнесу

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».