Но как они спелись! Всемирный бородатый дуэт (ВИДЕО)
В этом новогоднем мини-мюзикле Санта Клаус и Святой Николай случайно познакомились и буквально тут же спелись! Они больше не конкуренты – теперь они заодно. Кроме новогодней песни обоих персонажей объединяют смартфоны Samsung Galaxy и двойной 3G-трафик от «Киевстар».
 
«У нашому офісі, як і в більшості по країні, співробітники спілкуються між собою різними мовами. Іноді навіть не помічаєш, як уже говориш не рідною мовою, а для прикладу англійською. Це наштовхнуло на ідею заспівати всесвітньо відому новорічну пісню Jingle Bells водночас англійською та українською мовами», — прокомментировал автор идеи, арт-директор Юрий Горбачевский.
 
«Никогда еще не видела ночью на вокзале трех живых гусей, сову, двух сказочных персонажей и прибалтийского режиссера в одной компании», — говорит креативный директор Cheil Ukraine Владислава Денис.
 
«Для нас это был довольно смелый эксперимент и уникальный опыт. Результат, на наш взгляд, получился по-настоящему сказочный», — поделилась своими впечатлениями Ирина Левченко, руководитель отдела маркетинга мобильных устройств «Samsung Electronics Украина».
 
 
Cheil Ukraine
Creative Director: Владислава Денис
Art Directors: Юрий Горбачевский, Евгений Овчар
Senior Сopywriter: Александр Корж
Client Service Director: Катерина Панич
 
Samsung
IM marketing head: Ирина Левченко
IM marketing senior specialist: Антонина Шостак
Kyivstar:
Brand manager: Дмитрий Захаров
 
Production: No Stars
Director: Ignas Yonynas
Director of Photography: Евгений Губренко
Executive Producer: Иван Крутоус
Звук: Propeller

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...