Народное голосование. Выберите 10 самых влиятельных украинцев

 

В отличие от традиционного списка, места в котором определяет редакция, в онлайн-рейтинге выбирать самых влиятельных соотечественников будут читатели.

 

«Прошедший год уже не оставил сомнений, что носитель власти – именно народ. А значит, ему и решать, кто в стране самый влиятельный, – объясняет главный редактор сайта Focus.ua Артем Захарченко. – Поэтому мы даем читателям возможность не только проголосовать за кандидатов, предложенных редакцией, но и внести в рейтинг собственные кандидатуры».

 

Голосование доступно по ссылке: http://focus.ua/ratings/321613/

 

Каждый читатель может проголосовать за одного кандидата не более 1 раза. При этом можно поддерживать несколько кандидатов одновременно. Каждый пользователь может добавить и собственного кандидата, указав его имя, фамилию, должность. Кандидат появится в общем списке после модерации.

 

Голосование продлится до 24 декабря включительно, а уже 25 декабря будет объявлен список самых влиятельных украинцев по версии народа Украины.

 

Напомним, ежегодный рейтинг самых влиятельных украинцев выходит в «Фокусе» с 2007 года. В прошлом году первое место в рейтинге занял «Человек Майдана».

 

Традиционный спецвыпуск журнала «Фокус» «100 самых влиятельных украинцев» появится в продаже 19 декабря.

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».