Это универсальные и пластичные амортизирующие пакеты, которые производятся из возобновляемых материалов. Они имеют сертификат биоразлагаемости. Плёнка Cardia Compostable зарекомендовала себя, как идеальный материал для таких защитных пакетов.

Управляющий директор Cardia Bioplastics доктор Фрэнк Глатц (Frank Glatz) рассказал: «Главной целью компании Sealed Air было предложить биоразлагаемые упаковочные решения из возобновляемых материалов, что сохранить целостность амортизирующих подушек PakNatural®. Сотрудничество с Sealed Air позволило нам сделать существенный вклад в их программу по поставке более экологичных упаковочных решений».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...