На компьютеры для детей украинского разрабочика выделено более 7 миллионов долларов  (ВИДЕО)

Piper получила средства от инвестиционного фонда Owl Ventures и других компаний, в том числе от одного из создателей игры Guitar Hero Чарльза Хуана (Charles Huang). Компания, основанная в Сан-Франциско украинским разработчиком, занимается выпуском ноутбуков для детей, которые они могут собрать самостоятельно.

В Piper рассказали, что планируют вложить средства в создание экосистемы продуктов для детей всех возрастов, которые помогут развивать их умения. По словам основателя компании Марка Павлюковского, компьютеры-конструкторы от Piper уже используются в 750 школах по всему миру.

На компьютерах Piper можно играть в Minecraft, управляя персонажем игры в процессе сборки конструктора. В марте 2015 года компания собрала на Kickstarter необходимые $50 тысяч за 60 часов. За всю кампанию проекту удалось привлечь около $280 тысяч от более чем тысячи бекеров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

15 липня відбудеться онлайн-конференція Technologication про технології для бізнесу

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».

Від смуги перешкод до веселкового печива: кампанії в підтримку ЛГБТ-спільноти

Кампанії в підтримку ЛГБТ-спільноти можуть бути дуже різними: зворушливі, іронічні, яскраві, лаконічні, такі, що апелюють до історії, релігії, політики…