На компьютеры для детей украинского разрабочика выделено более 7 миллионов долларов  (ВИДЕО)

Piper получила средства от инвестиционного фонда Owl Ventures и других компаний, в том числе от одного из создателей игры Guitar Hero Чарльза Хуана (Charles Huang). Компания, основанная в Сан-Франциско украинским разработчиком, занимается выпуском ноутбуков для детей, которые они могут собрать самостоятельно.

В Piper рассказали, что планируют вложить средства в создание экосистемы продуктов для детей всех возрастов, которые помогут развивать их умения. По словам основателя компании Марка Павлюковского, компьютеры-конструкторы от Piper уже используются в 750 школах по всему миру.

На компьютерах Piper можно играть в Minecraft, управляя персонажем игры в процессе сборки конструктора. В марте 2015 года компания собрала на Kickstarter необходимые $50 тысяч за 60 часов. За всю кампанию проекту удалось привлечь около $280 тысяч от более чем тысячи бекеров.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...