Motorola выбрала Киев локацией для съемок  новых digital-промо роликов (ВИДЕО)
Серия промовидео под названием «Goodbye/Hello» демонстрирует легкость того, как Motorola нарушает ограничения обычных смартфонов и дает пользователям свободу их использования по-новому с помощью Moto Mods.
 
Ogilvy Paris, глобальное SMM-агентство Motorola, выбрало в качестве площадок для съемки роликов киевский аэропорт, станцию метро «Житомирская», два офисных здания, крышу бизнес-центра и один из ночных клубов. Выбор был продиктован тем, что украинская столица – яркий и красочный город. Именно здесь удалось реализовать кадры, которые соответствуют духу бренда. Материал для четырех видеороликов был отснят за 3 дня – с 4 по 6 мая 2017 года, а постпродакшн сделан в Париже.
 
 
Каждое место было выбрано для использования одного из инновационных Moto Mods: аэропорт для Power Pack, офис и ночной клуб в центре города для Hasselblad True Zoom, крыша для JBL SoundBoost и станция метро для проектора Insta-Share. 
 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.

Віртуальний туризм: кампанія PLAY NZ демонструє Нову Зеландію у форматі відеогри

Організація Tourism New Zealand запрошує весь світ ознайомитися з кампанією PLAY NZ, яка імітує відеогру з відкритим світом. Ця новаторська ...