Moleskine преобразует  культовые блокноты в гаджеты
Moleskine в коллаборации с Adobe создал коллекцию “Умных блокнотов”, с помощью которых можно конвертировать свои зарисовки от руки в цифровые файлы, доступ к которым осуществляется через аккаунт Adobe Creative Cloud.
 
 Блокноты из новой коллекции позволяют конвертировать зарисовки в векторном формате, с которым можно позднее работать в таких программах, как Adobe Photoshop CC или Illustrator CC.

Для того чтобы оценить возможность “Умных блокнотов”, необходимо сфотографировать свою зарисовку, используя бесплатное iOS-приложение, которое переправит картинку в Adobe Creative Cloud.

Конечно, данным приложением можно воспользоваться, и не покупая блокнотика от Moleskine, но качество вашего эскиза сильно пострадает при конвертации. Ведь страницы смарт-линейки Moleskine имеют специальную текстуру, микроточки, которые распознает смартфон, позволяя избежать возможных искажений при сканировании.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...