Вам больше никогда не придётся ждать, пока замёрзшее мороженое немного подтает, что разложить его по порциям. Ложечка для мороженого 15.0% Ice Cream Spoon позволяет решить эту проблему. Она красива, элегантна, и прекрасно выполняет свою функцию.

Архитектор из Японии Наоки Терада изготовил ложечку из алюминия, который обладает высокой теплопроводностью.

Фото: amazon.com

Если держать ложечку за ручку, тепло от руки посылается по столовому прибору к той части, которая контактирует с мороженым. Тепло вашего тела успешно плавит замороженное лакомство, облегчая его дозировку. Правда, умная ложечка» гораздо дороже, чем большинство десертов, для которых она предназначена. Одна ложка на сайте Amazon стоит 43 доллара США.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...