Lexus создает авто, готовые к любым биологическим причудам водителя

Lexus и биотехнологическая компания 23andme совместно работают, чтобы создать машины с максимальным комфортом для водителей. Ролик подготовило агентство Team One.

Генетическое тестирование – новое средство для брендов, которые пытаются расширить свою маркетинговую тактику. Например, в Великобритании Marmite использовал эту тактику в кампании, которая позволяла потребителям определить, склонны ли они биологически любить или ненавидеть продукт компании.

Теперь Lexus использует эту же технику для настройки своих автомобилей, чтобы завоевать новых потребителей. Смысл новой кампании 23andme и Lexus заключается в том, что с помощью анализа одной лишь слюны можно подобрать автомобиль, который удовлетворяет различные биологические причуды водителя. К примеру, для тех, у кого повышенная чувствительность к солнечным лучам, устанавливаются тонированные стекла; для тех, кто страдает близорукостью, лобовое стекло увеличивает изображение дороги.

Увы, и здесь не обошлось без шуток.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.