Легким движением рук создается успех

Команда разработала презентации на основе motion sensor – датчика движения, который распознает жесты. Специальное программное обеспечение переводит движения рук спикера в команды компьютеру, которые управляют объектами и слайдами в презентации. Важно, что эта технология не требует специального экрана – изображение проецируется на любую поверхность.

 Такой нестандартный способ подачи информации о продукте, услуге или событии вовлекает аудиторию и делает презентацию незабываемой. 

 Совсем недавно презентация с использованием данной технологии была подготовлена для международного бизнес-форума FORUM ONE Ukraine с участием сэра Ричарда Брэнсона. Кроме того, TITANIUM Presentations разработало несколько видеопрезентаций для спикеров на главной сцене форума. 

 Люк Шенье, управляющий директор TITANIUM Presentations:

“Я горжусь тем, что мы достигли те цели, которые ставили перед собой запуская агентство два года назад. Мы рады предоставлять высококачественный сервис для своих клиентов в Украине и Европе. TITANIUM не стоит на месте, предлагая своим партнерам лучшие технологии, стратегию и конечный продукт. “

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.