Креативное агентство Virtue создало бесполый голос для виртуальных ассистентов

Креативное агентство Virtue создало первый бесполый голос для виртуальных ассистентов под названием Q. Таким образом, разработчики пытаются бороться со стереотипами в мире технологий, пишет издание TechCrunch.

«Компании продолжают наделять голосовые технологии гендером, чтобы соответствовать сценариям, которые, по их мнению, удобные для пользователей. Мужской голос используют для более авторитетных ролей, к примеру, для приложений банков или страховых компаний, а женский – для ролей, более ориентированных на обслуживание, к примеру, для персональных помощников Alexa и Siri», – сообщается на сайте Q.

Создатели нового голоса считают, что в технологиях нужно выходить за пределы бинарности.

Для создания Q записали голоса пяти небинарних людей и воссоздали записи в частотах, которые воспринимаются как гендерно нейтральные – 145-175 Гц.

Virtue призывает пользователей делиться Q с Apple, Amazon и Microsoft, чтобы компании добавили к виртуальным ассистентам гендерно нейтральный голос.

Фото: Getty Images

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.