Вы не задумывались, почему все терминаторы T-800 выглядят именно как Арнольд Шварценеггер. Уж не потому ли, что в этом вымышленном мире какой-то человек опрометчиво продал создателям Скайнета права на свое лицо? Если так, то недавно выдвинутое предложение британской компании Geomiq, выглядит довольно подозрительно.

По распоряжению своего клиента-роботостроителя компания Geomiq предлагает 125000 долларов тому, кто готов поделиться своим лицом с роботами-андроидами. Эти роботы, по словам заказчика, предназначены для ухода за пожилыми людьми. В продажу они поступят в следующем году. Но для начала им нужно человеческое лицо.

Конечно, эту сумму выплатят не всем кандидатам, а лишь тому, чье лицо действительно будет выбрано в качестве прототипа. «Доброе и дружелюбное», по словам Geomiq.

Что собой являет такой робот – окутано тайной. Но все же, если кто-то готов рискнуть, фото своего лица можно отправить по адресу [email protected].

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...