Как стало известно из анализа статистических данных администратора домена .UA, компании «Хостмастер», в июле количество зарегистрированных в территориальном домене .UA доменов третьего уровня сократилось в сравнении с аналогичным периодом прошлого года на 0,36%, или на 2,353 тыс. в 652,687 тыс. доменов.

Количество доменов второго уровня в домене .UA в сравнении с июнем увеличилось на 0,45%, или на 0,079 тыс. в 17,553 17632 тыс. доменов. Общее количество доменов в территориальном домене .UA в сравнении с июнем сократилось на 0,34%, или на 2,274 тыс. доменов в 670,319 тыс. доменов.

Общее количество кириллических имен в сравнении с аналогичным периодом 2013 года уменьшилось на 6,4% — до 16,24 тыс. Кроме этого, сообщается, что суммарная доля рынка, которую по итогам июля контролируют пять крупнейших регистраторов, составляет 62,29%, что на 0,13 процентных пунктов больше, чем в июне. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...