Камера Insta360 EVO складывается вдвое, чтобы снимать 360-градусное видео

Складные смартфоны, может, пока и недоступны для публики, а вот складные камеры уже здесь. 13 марта компания Insta360 выпустила на рынок камеру EVO, которая снимает 180-градусное 3D-видео или 360-градусное видео, если ее сложить вдвое.

И в этот же день компания выпустила экран HoloFrame, который надевается на смартфон и позволяет просматривать 3D-контент без очков.

В развернутом виде, когда оба объектива направлены в одну сторону, камера Insta360 EVO записывает 3D-видео и делает 3D-фотографии. Но если сложить камеру так, чтобы они смотрели в противоположные стороны, 3D-изображение пропадает, но вместо него появляется обзор в 360 градусов. Оба режима реализуются одними и теми же сенсорами и объективами, так что разрешение не меняется при переключении на 360-градусную съемку, просто это количество пикселей оказывается растянуто на пространство вдвое большее.

Компания утверждает, что футаж с этой камеры совместим с любыми приборами виртуальной реальности. Однако для тех, кто не хотят заморачиваться со шлемами, компания выпустила экран Insta360 HoloFrame. Этот экран надевается на смартфон как чехол, только задом наперед, и позволяет просмотр 3D-изображения без очков. Для более реалистичного результата также можно подключить приложение EVO, которое отслеживает направление взгляда и подправляет картинку соответственно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...