Только 17% опрошенных руководителей крупных компаний готовы управлять предприятием, в котором работают люди, роботы и алгоритмы, следует из отчета Deloitte «Глобальные тренды в человеческом капитале 2017». Это самый низкий показатель за последние пять лет.

Вместе с тем, многие компании уже начали процесс адаптации под новую модель труда и ведения бизнеса. Так, 56% компаний меняют работу HR-отделов за счет внедрения цифровых и мобильных инструментов, а 33% уже начинают использовать алгоритмы на машинном обучении.

В исследовании Deloitte приняло участие 10 тыс. предпринимателей и специалистов по HR из 140 стран

Самым важным руководители компаний считают создание организации будущего

Чаще всего создание организации будущего самым важным фактором в работе компании называли респонденты из Индии


Подробнее: https://adindex.ru/news/researches/2017/03/2/158336.phtml

 


Подробнее: https://adindex.ru/news/researches/2017/03/2/158336.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...