Фанаты порционных алкогольных напитков в устойчивых пакетах могут порадоваться появлению трёх новых вкусов в ассортименте Pocket Shot: Defrost Peppermint Schnapps, 8 Seconds Honey Cinnamon Canadian Whiskey и Cherry Vodka.

«Прислушавшись к нашим потребителям и отследив новые тенденции в мире напитков, мы смогли удовлетворить требования и вкусы более широкой аудитории», — рассказал разработчик Pocket Shot Джеррольд Бахманн. Pocket Shot даёт потребителям удобную упаковку с алкогольными коктейлями, которые можно употреблять на ходу.

Напитки разливаются по дой-пакам объёмом 50 мл, пишет Upakovano.ru Помимо расширения линейки, Pocket Shot представляет коробку с 60 единицами товара. В ней находится пять упаковок по 12 дой-паков в каждой, которые могут выступать в качестве стенда с товаром.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...