Jetpack Aviation принимает предзаказы на летающие мотоциклы с реактивными двигателями

Реактивный ранец для вас слишком просто? Тогда обратите внимание на Speeder, новый мотоцикл с реактивным двигателем от фирмы Jetpack Aviation (JPA).

Эта компания строит реактивные двигатели для самолетов и за последние десять лет уже разработала технологию реактивных ранцев. Ее воздушный мотоцикл оснащен четырьмя двигателями, которые работают на авиакеросине или дизеле и все вместе дают достаточно тяги, чтобы поднять 100-килограммовый мотоцикл и его пилота весом до 120 кг.

Speeder – не просто транспорт на воздушной подушке в форме мотоцикла. JPA действительно создавала его для полета в небе. Согласно характеристикам, воздушный мотоцикл может набрать высоту до 4,5 километров и разгоняется до 240 км/час. Для полетов на максимальной высоте пилоту понадобится кислородная маска.

Первая партия воздушных мотоциклов Speeder будет состоять из 20 машин стоимостью 380 000 долларов.

JPA планирует выпускать разные версии «спидера», чтобы его можно было водить с любительской или спортивной летной лицензией, и даже сверхлегкую версию, для которой летной лицензии не понадобится вообще.

Также JPA работает над коммерческими и военными моделями с пятью двигателями, которые будут способны на беспилотный полет.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.