Facebook работает над программой распознавания лиц, которая позволит войти в мобильное приложение соцсети, сделав селфи. Правда, для того, чтобы пользователя можно было точно идентифицировать, понадобятся несколько фото с разных ракурсов.

Такие селфи будут полностью конфиденциальны. Они будут автоматически удаляться спустя 30 дней после идентификации пользователя.

У Facebook уже есть немалый опыт работы с технологиями распознавания лиц. Правда не так давно компании это вышло боком, когда обнаружилось, что эта технология применяется к фотографиям, выложенным в соцсеть, без согласия на то пользователей. Это обошлось Facebook в приличный штраф, и теперь функции, которые зависят от распознавания лиц, честно предупреждают о его использовании.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...