Оно называется Hyperlapse и доступно пока только для пользователей устройств на iOS. Как можно догадаться из названия, приложение позволяет делать профессиональные timelapse-видеоролики во время обычной видеосъемки, без необходимости закупать профессиональную камеру, штатив и т.д. Готовые ролики можно сразу публиковать в Instagram.

Timelapse — это популярная сейчас техника съемки, на грани фото и видео: камера делает фотографии с определенным интервалом, а потом все это склеивается в одно видео, и в результате получается «быстрый» видеоролик, где сюжет построен на динамично меняющихся объектах в кадре — движении машин, людей, облаков и т.д.

Настройки приложения очень простые: фактически, юзер может влиять только на скорость воспроизведения: от х1 до х12. Приложение использует специальные технологии стабилизации покадровой съемки (на видео ниже демонстрируется, как они работают): Напомним, социальная сеть «ВКонтакте» планирует запустить отдельный мессенджер, музыкальное приложение и свой аналог Instagram.  

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...