Условиями соглашения также предусмотрено, что GlobalFoundries будет эксклюзивным производителем серверных процессоров IBM. В ближайшие 10 лет эта компания будет изготавливать чипы по заказу IBM, используя 22- и 10-нанометровые технологические процессы. Кроме того, сумма $1,5 млрд. не является окончательной. Она может быть скорректирована на $200 млн. в зависимости от величины задействованного в сделке рабочего капитала.

Данная сделка будет отражена в финансовом отчете IBM за третий квартал в виде денежного списания в сумме $4,7 млрд. Несмотря на то, что IBM выходит из бизнеса по производству полупроводниковой продукции, она продолжит заниматься разработкой производительных чипов, включая решения, имитирующие структуру и функции человеческого мозга.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...