IBM передает производство чипов

Условиями соглашения также предусмотрено, что GlobalFoundries будет эксклюзивным производителем серверных процессоров IBM. В ближайшие 10 лет эта компания будет изготавливать чипы по заказу IBM, используя 22- и 10-нанометровые технологические процессы. Кроме того, сумма $1,5 млрд. не является окончательной. Она может быть скорректирована на $200 млн. в зависимости от величины задействованного в сделке рабочего капитала.

Данная сделка будет отражена в финансовом отчете IBM за третий квартал в виде денежного списания в сумме $4,7 млрд. Несмотря на то, что IBM выходит из бизнеса по производству полупроводниковой продукции, она продолжит заниматься разработкой производительных чипов, включая решения, имитирующие структуру и функции человеческого мозга.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...