Компания Unilever представила на рынке США коммерческие морозильники для мороженого, работающие от солнечной энергии. По данным компании, такие установки для продажи мороженого в рознице экономнее обычных не менее чем на 70%.

Крупнейший производитель мороженого в мире, которому только на рынке США принадлежат такие бренды, как Popsicle, Ben & Jerry’s, Klondike, Breyers, Starbucks и Slim Fast, сегодня имеет в своём распоряжении около полутора миллионов морозильных камер для мороженого, которые работают на солнечной энергии. Они производятся из вторсырья, что помогает сократить энергопотребление, нагрузку на энергосистему, а также количество углекислого газа, выделяемого в атмосферу. Этими холодильными установками можно управлять с помощью мобильного приложения. Оно отслеживает данные о производительности оборудования, о его местонахождении, энергопотреблении и и.д. Компания Unilever проводит испытания морозильных камер для продажи мороженого с Олимпийских игр 2004 года в Афинах.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...