Google выпускает переводчик для Android

Апдейт для приложения выйдет в ближайшее время. Новая функция значительно упростит жизнь тем, кто изучает новые языки, путешественникам, бизнес-парнтерам, говорящим на разных языках. Работать это будет так же, как в Skype — сервис будет распознавать популярный язык и переводить его текстовыми сообщениями.

По данным издания, компания также вскоре запустит сервис для автоматического перевода на родной язык пользователя текстов на указателях, дорожных знаках и т.д. Для этого достаточно будет просто направить на знак камеру своего смартфона. Эта технология уже существует в виде приложения Word Lens. Еще в мае прошлого года Google приобрела Quest Visual — стартап, который разработал данную технологию.

 


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...