Как показывает пока что незадействованный код в Google Картах, разработчики собираются добавить к ним еще одну функцию, которая сделает ночную дорогу немного безопаснее.

Код под названием Lighting Layer будет показывать, на каких улицах хорошее освещение, подсвечивая их желтым при зуме. Для темных или малоосвещенных улиц также будут свои обозначения.

Правда, не во всех странах такая функция будет доступна сразу. Но все же это было бы полезным нововведением для тех, кто находится в незнакомом месте, например для туристов, которые едут в друге города и страны. Да и просто для тех, кто вынужден куда-то добираться по задворкам большого города, жизнь станет чуть-чуть спокойнее.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...