Google Карты очень полезны, когда вам надо сориентироваться в стране, в которой вы никогда не были. Но иногда все же возникает необходимость спросить у живого человека, как пройти туда-то. При этом вы порой даже не знаете, как произнести название нужной вам местности.

Очень скоро Google Карты смогут вам помочь и с этим, произнося название или адрес на местном языке. Причем дополнительные фразы можно посмотреть в Google Translate, даже не выходя из карт, на случай, если вам нужно спросить еще что-то или просто поблагодарить человека.

Новую функцию запустят в этом месяце. Уже при запуске она будет поддерживать 50 языков, среди которых кантонский и мандаринский диалекты китайского, корейский, японский, французский, испанский и русский. А со временем Google обещает добавить еще больше.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...