Google создает экспериментальную «черную метку» для сайтов, которые грузятся слишком медленно. Об этих планах компания сообщила вчера во время конференции Chrome Dev Summit в Сан-Франциско. Правда, конкретные сроки пока не назывались.

Предполагается, что это значок будет показывать, когда сайт тормозится из-за того, что он не слишком хорошо сделан. Для этого Google замерит задержку загрузки за какое-то время и определит, какие сайты постоянно выдают не лучшие результаты.

Кроме того команда Chrome ищет способы вычислить те сайты, которые медленно грузятся лишь на определенных устройствах, или из-за сбоящего подключения к сети.

Как вариант, такая метка примет форму загрузочного экрана. Или же она будет выглядеть как полоса загрузки. Если сайт быстрый – она будет зеленой, если медленный – красной.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...