Новое устройство от Bellus3D называется Face Camera и было представлено в рамках технологической выставки, завершившейся на прошлых выходных в Лас-Вегасе.

Портативный аксессуар крепится к верхней части смартфона или планшета. Чтобы сделать трехмерное селфи, нужно медленно поворачивать голову перед камерой. Объемная фотография будет готова через 15-20 секунд. Картинку можно как просматривать на телефоне, так и распечатать на 3D-принтере. Как выглядит такое селфи, можно посмотреть ниже.

 

Примерная стоимость гаджета — $1 000. В серийное производство аксессуар пока не запущен, сейчас он проходит финальные тестирования и доработки. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Гравець під ніком «Знижка»: мережа KFC влаштувала полювання в грі Fortnite

Мережа KFC влаштувала полювання в онлайн-грі Fortnite, метою якого було перемогти п’ять кращих професійних гравців кіберспорту, щоб виграти знижки.

Художник створив роборота, який складає та співає молитви у паризькому музеї

Роботичний рот без тіла але зі штучним інтелектом співає згенеровані його алгоритмами молитви на манер григоріанського хоралу.

АЛЛО випускає смарт-котів

Нові гаджети краще старих. Це знают навіть чотирилапі. Слухаємо їхні поради у весняному ролику від TABASCO “Все буде “мяу”, – ...