Футляр для телефона из (почти) человеческой кожи

Команда британских и французских инженеров создала синтетическую кожу для электронных устройств, которая позволяет передавать эмоции прикосновением.

Биомиметический интерфейс Skin-On состоит из внешней силиконовой мембраны и слоя подкожной ткани, что делает этот материал практически неотличимым на ощупь от человеческой кожи. А слой электродов позволяет перевести прикосновение в цифровой сигнал.

Синтетическая кожа может распознавать не только место и силу нажатия, но и такие нюансы как поглаживание, щекотку или щипки. И ее можно запрограммировать на соответствующую реакцию.

Чтобы продемонстрировать это, ученые создали приложение-мессенджер, в котором эмодзи зависят от взаимодействия с искусственной кожей. Крепкая хватка передает гнев, щекотка – смех, постукивание – удивление и т.д.

 

Ученые изготовили из синтетической кожи футляр для телефона, тачпад для компьютера и смарт-часы, чтобы показать применение Skin-On. Сама технология была выложена в открытый доступ.

Следующим шагом станет придание этой коже большей реалистичности. В частности, у нее появятся волосяной покров и температура «тела».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.