Фоторедактор, управляемый голосом (ВИДЕО)

Подавляющее большинство современных программ, предназначенных для обработки изображений, подразумевает использование клавиатуры, мыши или графического планшета. В случае со стационарными компьютерами или ноутбуками у пользователя, как правило, не возникает проблем при работе с таким интерфейсом, однако если речь заходит о планшетных компьютерах, то работа в фоторедакторе с помощью сенсорного экрана может быть медленной и неэффективной. Для того, чтобы решить эту проблему, в Adobe разработали концепцию фоторедактора с голосовым вводом.

 

В опубликованном ролике показана работа пользователя планшетного компьютера iPad в фоторедакторе с технологией голосового ввода Interactive Agent. На протяжении видео пользователь совершает простые операции над изображением: обрезает, отражает зеркально, а также отменяет последнюю команду. При этом все команды, включая итоговую отправку картинки в Facebook, пользователь совершает при помощи голосовых команд.

По словам разработчиков, продемонстрированная технология, это первый шаг к интерфейсу голосового ввода, который позволит искать и редактировать изображения в разных приложениях Adobe для мобильных платформ. Тем не менее, на данный момент не сообщается, когда именно планируется внедрение голосового управления в традиционные программные продукты Adobe.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...