Мастер-класс проведут Митя Прохоров и Юлия Гладиренко – основатели пост-продакшн компании «Big Fish House» с опытом работы для таких брендов как: Nestle, Pepsi, Huggies, Nescafe, Zibert, Оболонь, Киевстар, Life, MTC, АВК, Свиточ, Мивина и многих других. На счету продакшн-хауса более сотни успешно реализованных проектов и призы на различных профильных фестивалях.

Юлия Гладиренко

 

Митя Прохоров

О ЧЕМ

На мастер-классе мы детально раскроем понятие фото пост-продакшна, которое намного шире, чем просто всем известная программа «Photoshop» и расскажем обо всем, что происходит на стадии производства рекламного изображения. Разберём в мельчайших деталях и «по слоям» конкретные примеры работ и вместе обсудим, что, как и почему было сделано в рамках той или иной работы.

Подробнее о мероприятии – здесь.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...