Фото из ведра (ВИДЕО)

Новинка получила название Memories Bucket. Помимо своей основной функции — тары для жареных крыльев KFC, «умное ведро» выполняет еще одну — аппарата для печати фотографий. Сеть предлагает своим покупателям фотографироваться и отправлять снимки на печать со смартфона через Blueotooth.

В результате Memories Bucket, работающая по принципу мгновенной печати, выдает небольшие фото на подобие тех, что были в старых фотоаппаратах Polaroid. Создание необычного устройства KFC приурочила к 60-летию со дня открытия первого ресторана сети в Канаде.

При этом, помимо видеоролика, компания официально не сообщает никаких подробностей о Memories Bucket. До сих пор непонятно, когда стартуют продажи таких устройств в ресторанах KFC, и сколько они будут стоить.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Собаче життя тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є собаче життя зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...