«Еволюція стримінгових сервісів: що далі?» — ексклюзивна презентація від K7 Media на KMW 2019

Найновіші тренди світового ринку VoD та експансія стримінгового контенту – 17 вересня на KYIV MEDIA WEEK у спеціальній презентації від компанії K7 Media – Інтелектуального партнера форуму.

П’ятий рік поспіль міжнародна медіаконсалтингова компанія K7 Media є одним із ключових партнерів KMW і ділиться з аудиторією ексклюзивними інсайтами  про світову контент-індустрію. Девід Чіарамелла (David Ciaramella), менеджер з комунікацій K7 Media, приїде до Києва, щоб розповісти про особливості розвитку ринку стримінгових сервісів та зробити прогноз щодо можливих наступних кроків провідних гравців індустрії. У фокусі його презентації – стратегії провідних компаній та можливі зміни в правилах гри, що обумовлені появою нових крупних гравців у 2019 році.

Цього року цифрові гіганти продовжують розширювати сферу впливу, приділяючи особливу увагу виробництву та адаптації високоякісного оригінального контенту для потреб локальних ринків. Зокрема, Netflix продовжує працювати над створенням якомога більшої кількості шоу, що за тематикою та змістом близькі локальними аудиторіям, але в той же час зберігають глобальну привабливість. До того ж, компанія розширює свою географію, відкриваючи офіси та продакшн-студії по всьому світу. За схожим алгоритмом діє і його конкурент – компанія Amazon, яка активно відкриває свої представництва у Європі, та робить ставку на оригінальні висококласні шоу власного виробництва.

У контексті майбутньої презентації, Девід Чіарамелла зазначив: «Поки більшість представників контент-індустрії минулого року з тривогою очікували якихось рішучих кроків від Facebook, YouTube та Snapchat, що сколихнуть весь телевізійний ринок, на арену стримінгових медіа увірвались нові гравці з очевидними конкурентними перевагами. Наприклад, Disney+, стартує з ексклюзивною бібліотекою шоу і фільмів — як класичних, так і оригінальних — на основі медіафраншиз Disney, Pixar, Lucasfilm, Marvel. І це лише початок».

Катерина Удут, заступник директора компанії Мedia Resources Мanagement та організатор KMW, додає: «Дуже важливо тримати руку на пульсі, слідкувати як за найменшими змінами та тенденціями розвитку ринку, так і за процесами, що змінюють світовий ландшафт індустрії контенту. А завдяки експертизі K7 Media учасники KMW завжди мають змогу отримати якісний та найсвіжіший аналітичний продукт, так би мовити, із перших рук. Ми цінуємо наше довготривале партнерство і з нетерпінням чекаємо на нові презентації Девіда у вересні».

K7 Media – Інтелектуальний партнер KYIV MEDIA WEEK – міжнародна медіаконсалтингова компанія, що проводить аналітичні дослідження про глобальні тенденції в індустрії контенту для великих світових медіабрендів. K7 Media випускає щорічний звіт Top 100 Traveling TV Formats на основі глибоких знань і досвіду у сфері телебачення та digital, а також готує індивідуальні звіти про шоу, серіали та дитячий контент для мовників, дистрибуторів, продакшн-компаній та digital-сектору.

Презентація «Еволюція стримінгових сервісів: що далі?» відбудеться 17 вересня об 11:00.

Друга ексклюзивна секція від K7 Media, присвячена найпопулярнішим шоу для дітей, запланована на 18 вересня. Слідкуйте за новинами на сайті KMW та Facebook.

Дев’ятий міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK відбудеться 16-19 вересня в Hyatt Regency Kyiv.

Компанія “LG” – Iнноваційний партнер KMW

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...