Эволюция джинсов: от синих до умных (ВИДЕО)

Levi’s Strauss & Co. и Google Inc. намерены выпустить джинсы, куртки и рубашки со встроенными внутрь девайсами. Не то чтобы кто-то собирался спрятать устройства внутрь одежды, нет, просто по заказу Google некая японская компания изготовила проводящие волокна, которые могут быть вплетены практически в любую ткань.

Собственно, как мы поняли, за процесс вплетения и отвечает Levi's, чей вице-президент по инновациям Пол Диллинджер сказал, что параметры новой пряжи (толщина, необходимое количество) не требуют никаких изменений в работе ткацких станков.

«По сути, это расширение возможностей одежды в качестве платформы, а не только в качестве устройства», — добавил Диллинджер, имея в виду, что со дня объявления о проекте разработчики приложений уже могут начать думать, как лучше применить возможности «умных» тканей.

Переговоры о данной коллаборации начались год назад, вчера же на конференции в Сан-Франциско компания Google озвучила совместные с Levi's планы, а рассчитывать на готовый продукт мы можем не раньше осени 2016 года. Так что скоро будем не только стирать и гладить рубашки, но еще и заряжать, и устанавливать на них приложения.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.