Эволюция джинсов: от синих до умных (ВИДЕО)

Levi’s Strauss & Co. и Google Inc. намерены выпустить джинсы, куртки и рубашки со встроенными внутрь девайсами. Не то чтобы кто-то собирался спрятать устройства внутрь одежды, нет, просто по заказу Google некая японская компания изготовила проводящие волокна, которые могут быть вплетены практически в любую ткань.

Собственно, как мы поняли, за процесс вплетения и отвечает Levi's, чей вице-президент по инновациям Пол Диллинджер сказал, что параметры новой пряжи (толщина, необходимое количество) не требуют никаких изменений в работе ткацких станков.

«По сути, это расширение возможностей одежды в качестве платформы, а не только в качестве устройства», — добавил Диллинджер, имея в виду, что со дня объявления о проекте разработчики приложений уже могут начать думать, как лучше применить возможности «умных» тканей.

Переговоры о данной коллаборации начались год назад, вчера же на конференции в Сан-Франциско компания Google озвучила совместные с Levi's планы, а рассчитывать на готовый продукт мы можем не раньше осени 2016 года. Так что скоро будем не только стирать и гладить рубашки, но еще и заряжать, и устанавливать на них приложения.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.

Віртуальний туризм: кампанія PLAY NZ демонструє Нову Зеландію у форматі відеогри

Організація Tourism New Zealand запрошує весь світ ознайомитися з кампанією PLAY NZ, яка імітує відеогру з відкритим світом. Ця новаторська ...