Дрон, который готовит обед (ВИДЕО)

Обычно ко Дню благодарения, который американцы отмечают в четвертый четверг ноября, готовятся традиционные блюда: фаршированная индейка, тыквенный пирог и картофельное пюре. Представители Autel Robotics на разных этапах приготовления этих блюд использовали в качестве кухонного комбайна квадрокоптер X-Star Premium, на который устанавливались дополнительные приспособления.

В опубликованной видеозаписи дрон используется для чистки картофеля и моркови, а также для измельчения корнеплодов и петрушки. Также беспилотник используется для безопасного приготовления индейки во фритюре — с помощью крюка дрон переносит индейку и опускает в горячее маслом. Кроме того, квадрокоптер после замены пропеллеров на венчики используется в качестве миксера для работы сразу с четырьмя емкостями. В комментариях к видеозаписи представители компании отметили, что беспилотник остался технически исправен и на следующий день поднялся в воздух.

Квадрокоптер X-Star Premium позиционируется как беспилотник для аэросъемки. Дрон оснащен 4K-камерой на трехосевом подвесе, а также навигационной системой с поддержкой GPS и ГЛОНАСС. На одной зарядке квадрокоптер может провести в воздухе до 25 минут, максимальное расстояние до оператора составляет два километра. Стоимость беспилотника составляет 699 долларов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.