Uber полным ходом готовит дронов-доставщиков для сервиса Uber Eats. Тестовый запуск воздушной версии сервиса состоится в 2020 году в Сан-Диего. И на днях компания продемонстрировала, как эти дроны будут выглядеть. В них использована новаторская конструкция крыльев, которые помимо своих шести пропеллеров и сами способны вращаться.

Некоторые прототипы аэромобилей предусматривают поворачивающиеся крылья, но для дронов такая конструкция нетипична. При взлете и посадке крылья будут поворачивать пропеллеры в горизонтальное положение, а во время полета – в вертикальное, чтобы набрать большую скорость.

Аналогичные крылья можно увидеть на аэротакси компании, которые вместе с дронами являются частью проекта покорения воздушного пространства – Uber Elevate.

Грузоподъемность дрона – обед на двоих. Дизайн окончателен и первые испытания состоятся уже в этом году.

Один рейс такого дрона будет длиться не больше 8 минут, включая загрузку и выгрузку. А летать он будет не выше 120 метров, как того требуют нынешние правила, регулирующие полеты дронов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...