Дрейфующий мусоросборник (ВИДЕО)

Система проста — ведро Seabin плавает на поверхности воды, прикреплённое к доку. К нему крепится водяной насос, который заставляет воду попадать в ведро вместе с плавающими предметами и веществами. Они задерживаются в пакете из натуральных волокон, в то время как остальная вода выбрасывается через нижнюю часть ведра обратно в море.

Ведро Seabin спроектировано так, чтобы работать 24 часа в сутки в таких местах, как пристани, порты и яхт-клубы. Это те места, где обычно накапливается больше всего мусора,. Сёрферы также надеются организовать повторное использование выловленных пластиковых отходов для создания ещё большего количества мусорных вёдер.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Компанія Jaguar Land Rover створює алгоритм від захитування в машині

Компанія Jaguar Land Rover планує навчити автономні машини адаптувати свій стиль водіння так, щоб пасажирів не нудило під час поїздки в машині.