Доставщик, которому не нужны чаевые (ВИДЕО)

Для навигации умные самоуправляющиеся автомобили используют сложную систему обнаружения препятствий на дороге. Устройство будет отслеживать ваше местоположение с помощью координат, предоставленных Вашим смартфоном, что значительно повысит эффективность обслуживания. 

“Мы делаем это не просто для “wow”-эффекта”, – говорит Фил Зозра, руководитель Domino’s Pizza Redevelopment, – такое решение имеет ряд объективных инновационных преимуществ. К примеру пространство, сэкономленое на отсутствии водителя, позволяет роботу перевозить в четыре раза больше пиццы, чем это делает человек.”

“Мы старались обдумать всё комплексно, чтобы Вам нужно было просто разместить свой заказ  и вскоре наслаждаться свежей пиццей – минимум хлопот”. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.