«Мы, как никто другой понимаем, что связь является одним из стратегических инструментов во время ведения любых боевых действий. Вовремя переданная информация может спасти человеческие жизни. К сожалению, государство в самый критический момент осталось без сетей специального назначения, тем самым лишив себя возможности оперативно управлять информационными потоками в зоне АТО», — сообщает Александр Данченко, Генеральный директор «Датагруп».

В компании также информируют, что по состоянию на конец августа «Датагруп» совместно с СБУ реализовала проект по предоставлению услуг связи в зоне АТО. Также по задаче СБУ была организована работа звонкового центра для «горячей» линии по приёму звонков от граждан Украины об угрозах терроризма, сепаратизма и диверсионной деятельности. Кроме этого, была развернута система видеонаблюдения в фильтрационных лагерях для беженцев. Система предусматривает возможность организации видео-конференций. «Датагруп» также организовала защищенные каналы передачи данных для отдельных батальонов: «Киев-2» и «Айдар».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...