Дай пять роботизированной руке OpenAI

Роботизированная рука OpenAI научилась делать точные человеческие движения. Она научилась реагировать на различные предметы и выполнять движения кисти и пальцев последовательно и с высокой точностью.

Отличительная черта роботизированной руки OpenAI в том, что она самообучается. Ей было поставлено 50 целей, выполнив которые эта рука смогла бы исполнять жесты и движения пальцами в точности, как человек. Среди этих целей было взаимодействие с такими предметами, как детский кубик, который роботизированная рука должна была распознать и  переворачивать на пальцах, маленький шарик и ручка.

Труднее всего для OpenAI было обойти скольжение предмета, нужно было проделывать движения пальцами осторожно, чтобы предмет не выпал из руки.

Более подробно про этот эксперимент вы можете посмотреть на видео и оценить, насколько движения роботизированной руки похожи на человеческие.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.