Цветные видеоподсказки для Олимпиады в Токио

В следующем году на Олимпиаде в Токио соревнования под открытым небом будут сопровождаться видеоподсказками в дополненной реальности. Они позволят зрителям лучше сориентироваться в том, что происходит на поле. Например, в соревнованиях по бегу возле каждого спортсмена будет высвечиваться его имя и скорость. Более того, скорость будет указана цветом на уже пройденной дистанции, показывая, кто и где замедлился, а кто – ускорился.

Эта технология компании Intel называется 3D Athlete Tracking (3DAT). Она работает «практически в реальном времени» благодаря технологиям искусственного интеллекта и компьютерному зрению. Так что ее смогут включать даже во время репортажей в прямом эфире.

Также планируется, что она будет содержать пояснения различных этапов соревнования и оценивать качество выступления атлетов, что поможет зрителям лучше вникнуть в процесс.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нова пошта Глобал стирає кордони у онлайн-покупках

Щоб заохотити клієнтів до замовлень по всьому світу, Нова пошта Глобал запустила нову комунікаційну платформу. Стратегію та кампанію розробили в ...

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».

Від смуги перешкод до веселкового печива: кампанії в підтримку ЛГБТ-спільноти

Кампанії в підтримку ЛГБТ-спільноти можуть бути дуже різними: зворушливі, іронічні, яскраві, лаконічні, такі, що апелюють до історії, релігії, політики…

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Publicis Groupe вирішила провести власні «Канни»

Цього року через пандемию коронавірусу Міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions було скасовано. Але група агентств Publicis Groupe вирішила провести власний ...