3D-печать переходит все границы и быстро становится трендом, который делает большинство вещей гораздо более доступными. Всего за 100 часов Льюис Якич (Lewis Yakich), владелец Lewis Grand Hotel, расширил свои владения с помощью нового номера. Это первый гостиничный номер, напечатанный на 3D-принтере. Номер, или скорее вилла, занимает 130 квадратных метров. Высота потолков достигает 3 метров. В ней есть две спальни, ванные комнаты и место для бетонного джакузи, также напечатанного на 3D-принтере.

В эти 100 часов вошло также время, потребовавшееся на установку водопроводной системы, проведения электроэнергии, а также на тестирование функциональности номера. Льюис не планирует останавливаться на этом, и хочет начать печатать участок из 20 домов на Филиппинах. По его словам, за одну неделю можно напечатать 6 домов, стоимость которых окажется на 60% ниже обычного.

Заглавная фотоиллюстрация: Shutterstock.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...