Часы опередили холодильник (ВИДЕО)

Новая версия умных часов Pebble Time отобрала лавры у «умного» холодильника Coolest Cooler, которому за кампанию на Kickstarter удалось собрать более $13,2 млн. На счету у Pebble уже $15,1 млн, а впереди еще 23 дня кампании. Таким образом, девайс стал самым успешным проектом по собранным деньгам за всю историю платформы.

CEO компании Эрик Мигисовский не скупится на комплименты бекерам: «Мы так признательны сообществу и их титанической поддержке — как в первую кампанию так и сегодня. Это было невероятно, а впереди еще 24 дня!».

Pebble Time — это новые умные часы, которые на 20% тоньше своего предшественника, с цветным e-ink-экраном. Есть встроенный микрофон, позволяющий отдавать голосовые команды.

 

Команда Pebble пообещала также открыть API для «умного» браслета для часов после того, как начнутся поставки устройства. Это позволит разработчикам расширить функциональность устройства далеко за пределы тех сенсоров, которые встроены в него сейчас (например, добавить NFC, GPS и т.д.).

 


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.