Фруктово-зерновые снэки легко выдавливаются из упаковок дой-пак с удобным носиком. Упаковки оформлены в туристической тематике, а входящие в состав фрукты изображены в палатке, над которой сидит бурундук.

Фото: thedieline.com

Munk Pack — это первый готовый к употреблению снэк, обогащённый супер-продуктами. Основатели бренда Тоби и Мишель всегда хотели найти быстрый, полезный и вкусный снэк. Устав от батончиков, они начали экспериментировать с овсяными смузи в многоразовых дой-паках. Как оказалось, подобная упаковка подходит не только детям. Взрослым очень нравится удобство этого упаковочного формата, поскольку продукты легко употреблять, катаясь на велосипеде, совершая пробежку или работая в офисе.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...