Билл Гейтс полагается на Bitcoin

 По мнению создателя Microsoft, Bitcoin представляет собой восхитительный инструмент, благодаря способности обеспечивать недорогие платёжные транзакции. Преимущество Bitcoin в том, что пользователю не нужно физически быть в конкретном месте. Кроме того, для крупных сделок использование реальной валюты может быть довольно неудобным.

Впрочем, Билл Гейтс уточнил, что Bitcoin всё же является не самым лучшим примером. Кроме того, Гейтс спрогнозировал, что Bitcoin наверняка не достигнет популярности на массовом рынке из-за своей анонимности и ассоциации с терроризмом и отмыванием денег.

Ранее стало известно, что крупнейшая платёжная система Visa готовится начать поддержку платежей в виртуальной валюте Bitcoin. Если того потребуют обстоятельства, Visa начнёт использовать виртуальную валюту уже в ближайшем будущем.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».