BBDO Ukraine и Stella Artois изменили парадигму рекламы

Представляем Packvertising – рекламный ролик, приуроченный к Международному каннскому кинофестивалю, который впервые в мире «показан» на банках              Stella Artois. Остросюжетная история разворачивается на Лазурном побережье – в ней переплетаются погоня, хитрость, любовная драма и даже вертолет.

4 интригующих эпизода: финал каждого заставляет искать банки с «нехватающими» историями по всем магазинам страны. 

В дизайне каждой банки спрятаны ссылки на сайты, ниточки, которые ведут к раскрытию дополнительных легенд о людях и объектах, которые появляются в истории. Откуда взялся красный фургон? Как зовут девушку в красном? И кто – этот неприятный тип на мопеде? Все ответы можно найти, последовав подсказкам и посмотрев короткометражный анимационный фильм, который стал основой кампании Stella Artois для кинособытий этого года.

А те, кто успеют пройти небольшой простой квест по мотивам фильма – еще и займут места на кинофестивале в Одессе этим летом!

 

В продаже во всех супермаркетах Украины. Пока еще…

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Для яких індустрій AR/VR-маркетинг буде найбільш корисним?

Освіта, роздрібна торгівля, мода, готельний бізнес, автомобільна промисловість – у всіх цих індустріях AR/VR-маркетинг має чималий потенціал.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.