Официальным партнером события стала ТМ «Чернігівське» с социальной кампанией информирования водителей о недопустимости употребления алкоголя за рулем «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ! Споживай відповідально».

Гостями нынешнего МотоSeaZone 2014 стали более 1500 владельцев байков из Украины, Белоруссии и Молдовы.

«Бархатный МотоSeaZone» считается младшим братом фестиваля «Тарасова Гора», который ежегодно начинает сезон мотослетов». Любопытно, что место проведения фестиваля ежегодно меняется, и потому он имеет неофициальный статус «кочующего».

В рамках мероприятия проходили чемпионаты по футболу, бильярду, теннису, рыбалке, а в течение дня все желающие могли совершить водную прогулку на лодках и катамаранах.
 
Завершали насыщенные дни выступления украинских музыкальных групп «Гуцул Калипсо», «Тарута», «ВПЕРШЕ ЧУЮ», «ТНМК», «Поганий dj Fozzey», которые придавали фестивалю чрезвычайной патриотичности, а ведущий Геннадий Попенко не только призывал публику к активному отдыху и драйву, но и подчеркивал: «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ! Споживай відповідально».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...