Мережа АЗК WOG впровадила можливість здійснювати оплату за пальне та напої з допомогою карт в Google Pay. Дана послуга доступна в додатку PRIDE. Розширення лінійки платіжних інструментів, які надаються WOG, дає клієнтам можливість вибрати будь-який із запропонованих способів оплати за товар.

 Сьогодні WOG – єдина компанія паливного ринку України, яка реалізувала такі способи оплати за пальне, як Apple Pay і Google Pay. Це допомагає клієнтам мережі заощадити час і робить процес придбання пального та напоїв ще більш комфортним і швидким.

Євгеній Чорний, керівник напрямку Digital мережі АЗК WOG, підкреслив, що «нині всі цінують час, а також простоту в отриманні послуг. Тому ми працюємо над впровадженням інноваційних технологічних рішень, вдосконалюємо свої сервіси, які дозволяють клієнту зробити покупку більш зручною та швидкою, уникнути необхідності стояти в черзі до каси. Google Pay – це дійсно зручно і швидко, адже більшість клієнтів мережі вже додали свої платіжні карти в гаманець Google. Таким чином, користуючись сервісом WOG PAY в додатку PRIDE, покупцям не потрібно вносити дані своїх платіжних карт. Достатньо обрати спосіб оплати Google Pay і заплатити за пальне. Це спрощує флоу покупки і прискорює оплату. При цьому, спрощується поріг входу в сервіси WOG PAY і онлайн магазин для клієнтів, так як з Google Pay прибирається одна велика та складна для клієнта дія – внесення даних платіжної картки».

Заглавная иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...