Чтобы поддержать цифровое искусство, художник Даннер Милликен разработал специальный автомат по продаже электронных изображений. По задумке, он может заодно послужить и своеобразной выставкой.

Устройство называется unNETceptional. А начало ему положила та проблема, что даже в наши дни, когда речь заходит об искусстве, таковым называют лишь материальные объекты. А ценители искусства зачастую смотрят свысока на все, что начинается со слова «цифровой».

Проект призван нормализовать коллекционирование художественных работ в различных цифровых форматах: JPEG, GIF, PNG… И, соответственно, рассматривание их на дисплеях, экранах проекторов и в приборах виртуальной реальности.

Автор проекта надеется поставить первый такой автомат на улицах Нью-Йорка к лету 2020 года. Работы будут продаваться на USB-накопителях.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Nebo ideas agency

Nebo на культурній орбіті: цікаве з дошки культури за місяць

Привіт, земляни! Nebo ideas agency всією командою починає працювати над своєю колонкою на платформі creativity.ua. Ми вирішили писати статті не ...